درباره ما
، در تاریخ 20 مهرماه 1389 ، گروه مشاورین املاک 9+5 کار خود را رسماً آغاز نمود.وپس از گذشت یکسال از فعالیت مشاورین املاک 9+5 ،با توجه به اهمیت تکنولوژی و گسترش روز افزون آن در سطح جامعه و فزونی کاربران اینترنتی، خصوصا نسل جدید هوشمند و فرهیخته، بر آن شدیم تا با طراحی یک شبکه عظیم و دقیق، با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا، در جهت سهولت وقت و کاهش هزینه های موجود قدمی در جهت اعتلای ایران سرافراز و مردم فرهیخته برداشته باشیم.
در این میان کمبود یک سایت قوی اطلاع رسانی در زمینه املاک و مستغلات در شهرک اندیشه حس می شد.
در این راستا سایت بانک اطلاعات املاک اندیشه را با استفاده از فن آوری روز دنیا، به عنوان قوی ترین سایت جستجوی املاک و مستغلات با حجم نـامـحدود درشهرک اندیشه  راه اندازی نموده ایم.
بنیادی ترین هدف ما در بانک اطلاعات املاک اندیشه نیز ارائه بهترین سرویس، و خدمات کاملاً رایگان در جهت املاک و مستغلات پایه گذاری شده و بزرگترین پشتوانه و اعتبار ما قطعاً و بدون شعار، احساس رضایتمندی شما عزیزان از سرویس و خدمات ماست .
امیدواریم مسئولین امر، اتحادیه ها، علی الخصوص همکاران مجاز مشاوران املاک و همینطور همه کاربران اینترنت و مردم عزیز به این مهم اهمیت داده و ما را در جهت رسیدن به این اهداف یاری رسانند.
بدیهی است که از نظرات و پیشنهادات تمامی صاحبنظران امر در پیشبرد اهدافمان جهت سهولت کاربران و مردم عزیز استفاده خواهیم نمود.
برای بیان نظرات و پیشنهادات خود، لطفاً به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.
با تقدیم احترام:  مدیریت سامانه مشاورین املاک  9+5
رضا نقیبی فر